Miejsce dobrego stylu – skateshop

Witajcie drodzy czytelnicy. Dziś wpis o tym, co uważam za miejsce dobrego stylu, czyli o miejscu jakim jest skateshop. Z racji, że obecnie króluje instagram, króluje chwalenie się własnym wyglądem, publikowanie zdjęć z każdego momentu życia, z kuchni, z restauracji, z imprezy a nawet z siłowni, mniemam, że każdy na tych zdjęciach chce wyglądać przynajmniej dobrze. Stąd też warto udać się do miejsca jakim jest skateshop, bądź odwiedzić jego witrynę internetową, gdyż jest to istna kopalnia złota jeśli chodzi o inspiracje i najlepsze ubrania.

Jeśli chcecie za każdym razem dobrze się prezentować na zdjęciach ale i nie tylko, tzn. wyglądać dobrze na wyjściu ze znajomymi, wyglądać dobrze na randce, wyglądać jeszcze lepiej na uczelni czy w szkole, a już najlepiej na obiedzie u babci, polecę Wam właśnie odwiedzić skateshop. Turbokolor, Zoo York, B3, Bad Ass, LRG, Luxx All, Malita, Mitchell&Ness, New Era, Palto, Southpole, Zohra, Wrung Division I liczne inne marki to dobrze znane osobom ze środowiska hip hopowego marki, których nie powstydziłby się żaden szanujący się w Polsce raper.

Dlatego polecam Wam zajrzeć do najbliższego skateshopu, ewentualnie odwiedzić Internet i poszukać czegoś dokładnie dla siebie. Zapewniam, że nie będziecie zawiedzeni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Skate. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *