Prosto label – nie tylko muzyka

Hej, jak się trzymacie? Dziś wpis będzie bardziej ogólny, a tyczyć się będzie całego prosto label. Otóż prosto label głównie kojarzy się nam z wytwórnią muzyczną, nic w tym dziwnego, w końcu to jedna z najbardziej znanych wytwórni muzycznych w Polsce. Wystarczy przytoczyć takie wydania jak: Pokój z widokiem na wojnę – „Grawitacja”, VNM „Propejn”, chyba każdy fan VNM ma tę pytę w swojej kolekcji… Do tego dopisać można również krążek Sokoła i Marysi Starosty „Czarna biała magia” czy The Returners „Nowa stara szkoła”.

Do tego dochodzą też tacy wykonawcy jak; Juras, Hades, Nemy czy PMM. Ale prosto label to nie tylko muzyka, to też szeroka oferta ubraniowa zarówno dla pań jak i dla panów. W kolekcji prosto znajdziemy całą masę świetnych ubrań prosto label… Bluzy damskie, które są świetnie skomponowane pod względem wzorów jak i kolorów, do tego dochodzą całe masy męskich bluz, świetne dresy z label prosto, koszulki, spodenki i inne akcesoria. prosto label oferuje też takie nowości jak damskie body, krótkie męskie shorty, świetne paski do spodni ale też świetne tank topy zarówno dla pań, jak i dla panów.

Także polecam prosto label nie tylko jeśli chodzi o poszukiwania muzyczne, ale również jeśli chcemy uzupełnić swoją garderobę. To naprawdę świetne źródło modnych i dobrych jakościowo rzeczy. Tymczasem pozostawiam Was samych z prosto label i koniecznie dajcie znać czy udało Wam się upolować coś dla siebie. Pozdro!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ubrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *